ד״ר אסתר רובינראוט - מומחית כף יד, כירורגית ומנתחת כף יד בכירה

מובילת תחום כף היד והמרפק בביה״ח אסותא רמת החייל, ת״א
אבחון | ייעוץ | ניתוח | טיפול אורטופדי וכירורגי

 התמחות המרפאה

ניתוחי כף יד ושורש כף יד

מחלת דופיטרן – ריפוי ללא ניתוח

פגיעות כף יד בילדים

פגיעות גידים ועצבים

תיקון שברי רדיוס דיסטלי

 

 

שברים וטראומה בגפה העליונה

הסרת גידולים בידיים

שחרור אנדוסקופי של התעלה הקרפלית

״אצבע הדק״

ארתרוסקופיות שורש כף יד

 

לחוות דעת מטופלים באתר דירוג הרופאים של ישראל

 

פנייה למרפאתה של ד״ר אסתר רובינראוט תהווה עבורכם תחילתו של שינוי מבורך. ד״ר רובינראוט מאמינה כי הטיפול הנכון הוא זה המשלב מקצועיות חסרת פשרות תוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות ומגוון דיסיפלינות, אך לא פחות מכך – רגישות מירבית לצורכי המטופל, הקפדה עמוקה על יחסי אנוש וצניעות.

השימוש בטכנולוגיות חדשניות, גישות טיפול עדכניות, מיכשור מודרני וחדרי הניתוח הטובים בישראל מאפשר לנו למזער את משך הניתוח ואת תקופת ההחלמה ותורמים לחזרה מהירה לתיפקוד ולשיפור איכות חייו של המטופל.

 

מרפאתה של ד״ר רובינראוט ממוקמת בקומפלקס מרפאות המומחים של אסותא, בבניין הסמוך למרכז הרפואי אסותא רמת החייל – בית החולים הפרטי המוביל בישראל. צוות המרפאה נבחר בקפידה והוא יעמוד לרשותכם במסירות לכל אורך הטיפול.

 

המרכז הרפואי אסותא רמת-החייל, תל אביב

ניתוחים כירורגיים ואורטופדיים | שיקום

ד״ר רובינראוט מבצעת את מרבית ניתוחיה במרכז הרפואי אסותא  אשר הנו מרכז השירותים הרפואיים הפרטיים הגדול והמוביל בישראל.  אסותא כולל כיום 11 קליניקות ומרכזים רפואיים ברחבי ישראל, בהם מבוצעים ניתוחים וטיפולים חדשניים במגוון רב של תחומים רפואיים, כולל המורכבים ביותר. במרפאות ובתי החולים של אסותא מועסקים כ 1,500 מהרופאים ומאנשי המקצוע המובילים במדינה, בעלי שנות ניסיון רבות.

 

בבית חולים “אסותא” מבוצעת 13% מהפעילות הכירורגית בישראל.  כמו כן, בית חולים “אסותא” הוא המוביל בארץ במספר הניתוחים הזעיר-פולשניים.

 

ב “אסותא” מבצעים מדי שנה 92 אלף ניתוחים, כ- 683 אלף בדיקות וטיפולים אמבולטוריים, 440 אלף בדיקות דימות (כמו רנטגן, CT וכד’), קרוב ל-4,000 צנתורים אבחוניים וטיפוליים וכ – 16,000 טיפולי הפרייה חוץ גופית (IVF) – מה שהופך את יחידת ה- IVF ב”אסותא” לגדולה מסוגה בעולם.

 

אנו מבצעים את כלל הניתוחים הכירורגיים הקיימים ברפואה (למעלה מ-500 סוגי ניתוחים שונים), בכללם: ניתוחים אורטופדיים, ניתוחי עיניים, לב, מוח, שד, בטן,,ניתוחים גינקולוגיים וניתוחים מורכבים. לצד חדרי הניתוח המתקדמים, פועלות מחלקות מגבות, כגון: טיפול נמרץ, מחלקות הרדמה ומערך יועצים.

 

 

 

 

כתובת המרפאה: רחוב הברזל 12, ת״א. אסותא רמת החייל - מגדל אמבולטורי, קומה 11 - חדר 16

לתיאום פגישת ייעוץ עם ד״ר רובינראוט