הסדר בייעוצים לחברי לאומית | סיוע אישי לחברי כללית ומאוחדת בעלי ביטוח פרטי

 אם הנכם חברי לאומית זהב/כסף תהיו זכאים להחזר מהקופה של 75% (679 ש״ח) מעלות הביקור במרפאתה של ד״ר רובינראוט. לחצו כאן למידע על גובה ההחזר מאתר לאומית.

אם הנכם חברי קופת חולים כללית, מאוחדת או לאומית וברשותכם גם פוליסת ביטוח פרטית אותה עשיתם לפני ה 1.7.2016, תהיו זכאים במרבית המקרים להחזר כמעט מלא מחברת הביטוח של עלות הייעוץ הפרטי במרפאה ובמידה ועליכם לעבור פרוצידורה כירורגית ע״י ד״ר רובינראוט – גם לכיסוי חלקי או מלא מחברת הביטוח של הוצאות הטיפול הכירורגי. גובה ההחזר תלוי בתנאי הפוליסה שלכם ובסוג הפרוצידורה ובכל מקרה יש לבדוק כל מקרה לגופו מול חברת הביטוח בטרם ביצוע הטיפול.

סיוע אישי מול חברת הביטוח:

המרפאה מסייעת למטופליה מול כל חברות הביטוח המובילות בהשגת טופסי זכאות והחזרים על ניתוחים. בהמלצת הרופאה על פרוצידורה ניתוחית, נשמח לבחון יחד איתך את האפשרויות העומדות בפניך. צוות המרפאה יסייע לך בבדיקת מצבך הביטוחי וימליץ על הדרך הנכונה והטובה עבורך עד למיצוי זכויותיך. למרפאה יועצת ביטוח וטרום ניתוח אשר תשמח לעמוד עבורך בקשר ישיר מול חברת הביטוח עד לקבלת ההתחייבות לניתוח.

להלן קישורים לאתרי חברות הביטוח בהם ניתן ללמוד על גובה ההחזר לו ניתן לצפות בהתאם לסוג הפוליסה והטיפול הדרוש. מידע זה הנו באחריות חברות הביטוח ובכל מקרה יש לבצע בדיקה פרטנית מול חברת הביטוח לשם בדיקת הזכאות בטרם ביצוע הניתוח

 

למבוטחי הראל

יש להיכנס לאזור האישי>>ניתוחים>>לחיצה על סמל ה-איי (אינפו)>>לחיצה על ״תגמולי ביטוח״

 

למבוטחי כלל ביטוח

 

למבוטחי מגדל

 

למבוטחי הפניקס

 

למבוטחי מנורה מבטחים

 

הסדר בייעוצים וניתוחים למבוטחי מכבי - שלי/זהב וכסף

כמומחית כף יד בכירה, נמצאת ד״ר רובינראוט ברשימה סלקטיבית של יועצים ומומחים המוכרים ע״י קופ״ח מכבי לצורך ניתוחים פרטיים. המשמעות היא שמבוטחי מכבי הזקוקים לכך, זכאים לייעוץ ולמבחר ניתוחים פרטיים במרפאה בתשלום דמי השתתפות עצמית בלבד, כשאת יתרת התשלום עבור הוצאות המנתח וחדר הניתוח מכסה הקופה.

 

 מבוטחי מכבי זכאים לניתוחים הבאים במסגרת פרטית:

– שברים בשורש כף יד

– שברים בעצם הסירה

– ארתרוסקופיה של כף היד ושורש כף היד

– תיקון חתכים בגידים ועצבים

– שחרור עצב התעלה הקרפאלית

– ניתוח לדה קרוון ואצבע הדק

– טיפול באוסטאוארתריטיס

 

 לבירור דמי ההשתתפות העצמית עפ״י סוג הטיפול – מידע מאתר מכבי    (יש ללחוץ על ״ניתוחים וטיפולים״ בתחתית הדף)

 

התייעצות עם מומחה חיצוני – מידע מאתר מכבי

 

כתובת המרפאה: מרפאות מומחים אסותא - רחוב הברזל 10, קומה 6. רמת החייל, תל אביב

לתיאום פגישת ייעוץ עם ד״ר רובינראוט