טיפול בפציעות ועיוותי כף יד בילדים - ד״ר אסתר רובינראוט מומחית כף יד

טיפול בפגיעות כף יד בילדים – ד״ר אסתר רובינראוט

״לפני כחודש התבשרנו שהבן שלנו (בן 7) נדרש לניתוח לצורך תיקון איחוי שבר. וכך החל מסע מתיש בקצה השמיים ובסוף המדבר בחיפוש אחר מנתח מעולה (!) שייתן פתרון מיידי לבעיה וכך הגענו אלייך. קיבלת אותנו במאור עינים וסבר פנים מרגיעות שהפיגו כל חשש, בסבלנות רבה והסבר מפורט ומרגיע. כעת, שאנו רואים את התוצאה המצויינת, אנו מודים לקדוש ברוך הוא שבחרנו בך.

תודה שנתת את הלב והנשמה במסירות לטיפול בבעיה. טיפלת וליווית ביחס חם ולבבי (כאמא אל אמא זה הורגש במיוחד) וזה לא מובן מאליו! מבחינתינו עשית עבודה מושלמת ועל כך תודתנו מעומק ליבנו!״

ההורים עידית ומוריס, והבן קורל 

 

לילדים יש נטיה גבוהה יותר להיפצע ורגישות לכאבים לכן הטיפול בהם דורש גישה נכונה, מהימנות והרבה אמפטיה. ד״ר רובינראוט מתמחה בפגיעות כף יד ומרפק גם בילדים, מכל הגילאים.

פציעות גידים ועצבים

חתכים עמוקים או פציעות בידיים עלולות לגרום לנזק בגידים ובעצבים. פציעות אלו עשויות להתפספס בילדים ויכולות לגרום לנזק בלתי הפיך.

טיפול בפציעות

גמישות ההעצמות ולוחיות הצמיחה אחראים במידה רבה לדפוסי שבר ייחודיים המאפיינים ילדים ומחייבים טכניקות טיפול מותאמות.

מומים ועיוותים של היד ושורש כף היד

במקרה של עיוותים מולדים בכף היד (עיוותים בכף היד המופיעים אצל תינוקות כבר בזמן הלידה), התייעצות מוקדמת עם מומחה כף יד בו אתם בוטחים הנה חלק חשוב בטיפול. הפרוצידורה הניתוחית בעיוותים מסוג זה שמה דגש מיוחד על שיפור תיפקוד היד הפגועה ושיפור המראה של כף היד של הילד. 

לתיאום פגישת ייעוץ עם ד״ר רובינראוט